/home/sportin04/domains/sportinnuland.nl/public_html
Sport in Nuland

 

       Zomerdijk  4x4 met boarding 2017  
                          Eindstanden poule 1 en 2                              
             
             
                                                Poule 1      
               Team   wed punt. Dpv Dpt  Saldo
1 TIELEMANS HEKWERK 7 14 113 51 62
2 VERSTEGEN BOYS 7 12 95 41 54
3 TUIN EN KUNSTGRAS 7 10 114 63 51
4 CHEERS 7 8 62 60 2
5 JAGERS ISOLATIE 7 6 64 86 -22
6 AUTORIJSCHOOL  E. V. WEERT 7 4 52 94 -42
7 WILDSE HUT 7 2 48 94 -46
8 MOMMERSTEEG  HOUTBOUW 7 0 57 116 -59
             
             
                                                Poule 2      
               Team   wed punt. Dpv Dpt Saldo
1 VAN DER VALK 7 14 140 65 75
2 VERSTEGEN GIRLS 7 12 118 62 56
3 AKKERFIETJE 7 9 86 77 9
4 MOVE 2B FIT 7 7 102 73 29
5 BOSCH VAN WANROOY 7 6 88 70 18
6 GERE OF NIE 7 6 83 95 -12
7 THE ROOKIES 7 1 64 139 -75
8 LA LUZ ROJA 7 1 52 152 -100
             
Dinsdag 23 mei         uitslag
19.00 uur  Jagers Isolatie       - Autorijschool E. v.Weert   12 - 7
20.00 uur Verstegen Girls  - Akkerfietje     20 - 9
Woensdag 24 mei          
18.30 uur Verstegen Boys  - Wildse Hut     6 - 4.
19.30 uur Bosch van Wanrooy  - Gere of Nie     8 - 14.
Maandag 29 mei          
19.00 uur Autorijschool E. v.Weert  - Tielemans Hekwerk    4 - 16
20.00 uur Move 2b Fit  - Van Der Valk    13 - 14
Dinsdag 30 mei          
19.00 uur Mommersteeg Houtbouw - Tuin en kunstgras   8 - 26
20.00 uur The Rookies - Akkerfietje     7 - 17
Woensdag 31mei          
19.00 uur Jagers Isolatie - Wildse Hut    12 - 7
20.00 uur La Luz Roja - Gere of Nie    10 - 17
Donderdag 1 juni          
20.00 uur Verstegen Girls - Bosch van Wanrooy    6 - 5
Dinsdag 6 juni          
19.00 uur Verstegen Boys - Tuin en kunstgras  14 - 5
20.00 uur Gere of Nie - Van Der Valk      7 - 19
Woensdag 7 juni          
19.00 uur Jagers Isolatie - Cheers        5 - 8
20.00 uur La Luz Roja - The Rookies    11 - 11
Donderdag 8 juni          
19.00 uur Wildse Hut - Tielemans Hekwerk  11 - 21
20.00 uur Bosch van Wanrooy - Akkerfietje    13 - 15
Zaterdag 10 juni          
15.00 uur Cheers - Autorijschool E. v.Weert    8 - 5
16.00 uur Move 2b Fit - La Luz Roja    33 - 2
17.00 uur Mommersteeg Houtbouw - Wildse Hut      8 - 11
Maandag 12 juni          
19.45 uur Verstegen Boys   - Tielemans Hekwerk    5 - 10
20.45 uur Van Der Valk         - Akkerfietje    13 - 10
Dinsdag 13 juni          
19.00 uur Mommersteeg Houtbouw - Cheers        5 - 10
20.00 uur Verstegen Girls - Gere of Nie    18 - 10
Woensdag 14 juni          
18.45 uur Autorijschool E. v.Weert - Tuin en kunstgras    9 - 18
19.45 uur Bosch van Wanrooy - The Rookies    23 - 6
20.45 uur La Luz Roja - Van Der Valk      7 - 35
Donderdag 15 juni          
19.00 uur Wildse Hut - Cheers       5 - 15
20.00 uur Move 2b Fit - Akkerfietje    10 - 10
Zaterdag 17 juni          
15.00 uur Autorijschool E.v.Weert - Mommersteeg Houtbouw  16 - 11
16.00 uur Verstegen Girls - The Rookies    29 - 6
17.00 uur Bosch van Wanrooy - La Luz Roja    18 - 7
Maandag 19 juni          
19.00 uur Jagers Isolatie - Verstegen Boys      6 - 15
20.00 uur Move 2b Fit       - Gere of Nie    16 - 12
Dinsdag 20 juni          
18.45 uur Tielemans Hekwerk - Tuin en kunstgras  10 - 8
19.45 uur The Rookies - Van Der Valk    10 - 32
20.45 uur Wildse Hut - Autorijschool E. v.Weert   6 - 7
Woensdag 21 juni          
19.00 uur Jagers Isolatie - Mommersteeg Houtbouw  15 - 7
20.00 uur La Luz Roja - Akkerfietje      6 - 15
Donderdag 22 juni          
18.45 uur The Rookies - Gere of Nie    14 - 15
19.45 uur Verstegen Girls - Move 2b Fit    12 - 8
20.45 uur Verstegen Boys - Cheers      13 - 4
Maandag 26 juni          
19.00 uur Bosch van Wanrooy - Van Der Valk     8 - 12
20.00 uur Cheers - Tielemans Hekwerk   7 - 9
 Dinsdag 27 juni          
18.45 uur Wildse Hut - Tuin en kunstgras    4 - 25
19.45 uur Verstegen Girls - La Luz Roja    23 - 9
20.45 uur Verstegen Boys  - Autorijschool E. v.Weert  23 - 4
Woensdag 28 juni          
19.45 uur Bosch van Wanrooy - Move 2b Fit    13 - 10
20.45 uur Gere of Nie - Akkerfietje      8 - 10
Donderdag 29 juni          
19.00 uur Jagers Isolatie - Tuin en kunstgras    8 - 14
20.00 uur Mommersteeg Houtbouw - Tielemans Hekwerk  10 - 19
Zaterdag 1 juli          
14.00 uur Verstegen Boys - Mommersteeg Houtbouw  19 - 8
15.00 uur Move 2b Fit - The Rookies    12 - 10
16.00 uur  Tielemans Hekwerk  -  Jagers Isolatie    28 - 6
Maandag 3 juli          
19.45 uur Verstegen Girls - Van Der Valk    10 - 15
20.45 uur Tuin en kunstgras - Cheers      18 - 10
woensdag 5 juli                                                           Kruisfinale        
19.00 uur Tielemans Hekwerk  - Verstegen Girls    14 - 6
20.00 uur Van der Valk - Verstegen Boys    14 - 8 
Vrijdag 7 juli          
                                               Om de 3e en 4e plaats    
19.00 uur Verstegen Girls - Verstegen Boys     7 - 13
                                                          De Finale      
20.00 uur  Van der Valk -  Tielemans Hekwerk  13 - 14
             
Eindstand Zomerdijk bakvoetbal 2017          
 1= Tielemans Hekwerk          
2= Van Der Valk          
3= Verstegen Boys          
4= Verstegen Girls          
5= Tuin en Kunstgras          
6= Akkerfietje          
7= Cheers          
8= Move 2b Fit          
9= Bosch van Wanrooy          
10= Jagers Isolatie          
11= Gere of Nie          
12= Auto Rijschool E.V.Weert          
13= Wildse Hut          
14= Rookies          
15= La Luz Roja          
16= Mommersteeg Houtbouw          

 



Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks
Fotoalbum