/home/sportin04/domains/sportinnuland.nl/public_html
Sport in Nuland

 

      Zomerdijk  4x4 met boarding 2016  
                  eindstanden poule 1 en 2                                
             
             
                                                Poule 1      
               Team     wed. punten    Dpv    Dpt  Saldo
1 VAN DER VALK 5 10 85 57 28
2 TIELEMANS HEKWERK 5 8 70 34 36
3 BOSCH VAN WANROOIJ 5 6 67 52 15
4 JAGERS ISOLATIE 5 3 57 67 -10
5 GERE OF NIE 5 3 53 77 -24
6 NIP NIP EN DE MAATJES 5 0 29 74 -45
             
                                                Poule 2      
               Team     wed. punten    Dpv    Dpt  Saldo
1 VERSTEGEN GIRLS 5 10 102 41 61
2 VERSTEGEN BOYS 5 8 54 37 17
3   TUIN EN KUNSTGRAS 5 6 66 50 16
4   AKKERFIETJE 5 4 66 62 4
5 CHEERS 5 2 41 79 -38
6   DE WILDSE HUT 5 0 31 91 -60
             
             
 Dinsdag 24 mei        uitslag  
19.00 uur   Van Der Valk         - Nip Nip en de Maatjes 21 - 8.  
20.00 uur Tuin en Kunstgras - Verstegen Boys 7 - 12.  
             
Woensdag 25 mei          
19.00 uur Tielemans Hekwerk  - Gere of Nie 17 - 6.  
20.00 uur Cheers - Akkerfietje 10 - 12.  
             
Donderdag 26 mei          
19.00 uur Jagers Isolatie - Bosch van Wanrooy 12 - 13.  
20.00 uur Wildse Hut - Verstegen Girls   8 - 31.  
             
Dinsdag 31 mei          
19.00 uur Bosch van Wanrooy - Gere of Nie      16 - 12.  
20.00 uur Verstegen Girls - Cheers        30 - 7.  
             
             
Woensdag 1 juni           uitslag  
19.00 uur Nip Nip en de Maatjes - Tielemans Hekwerk     5 - 15.  
20.00 uur Verstegen Boys - Wildse Hut    13 - 4.  
             
Dinsdag 7 juni          
19.00 uur Wildse Hut - Tuin en Kunstgras    6 - 15.  
20.00 uur Gere of Nie - Van Der Valk   14 - 25.  
             
Woensdag 8 juni          
19.00 uur Jagers Isolatie - Nip Nip en de Maatjes    11 - 7.  
20.00 uur Verstegen Girls - Akkerfietje    16 - 13.  
             
Donderdag 9 juni          
19.00 uur Tielemans Hekwerk - Bosch van Wanrooy       11 - 6.  
             
Dinsdag 14 juni          
19.00 uur Tielemans Hekwerk - Jagers Isolatie    18 - 6  
20.00 uur Verstegen Boys - Verstegen Girls      3-11  
             
Woensdag 15 juni          
19.00 uur Wildse Hut - Akkerfietje    7 - 20.  
20.00 uur Cheers - Verstegen Boys    8 - 18.  
             
Donderdag 16 juni          
19.00 uur Van Der Valk - Bosch van Wanrooy    13 - 12.  
20.00 uur Tuin en Kunstgras - Cheers      13 - 4.  
             
Woensdag 22 juni          
19.00 uur Gere of Nie - Jagers Isolatie 14 - 14.  
20.00 uur Verstegen Boys - Akkerfietje  8 - 7.  
             
Donderdag 23 juni          
19.00 uur Nip Nip en de Maatjes - Bosch van Wanrooy  4 - 20.  
20.00 uur Cheers - Wildse Hut 12 - 6.  
             
maandag 27 juni          
19.30 uur Tuin en kunstgras         - Verstegen Girls   10 - 14.  
20.00 uur Van Der Valk         - Tielemans Hekwerk 11 - 9.  
             
Dinsdag 28 juni          
18.45 uur  Van der Valk        - Jagers Isolatie 15 - 14.  
19.45 uur Tuin en Kunstgras        - Akkerfietje 21 - 14.  
20.45 uur Nip Nip en de Maatjes        - Gere of Nie   5 - 7.  
             
Woensdag 29 juni                         wedstrijd om de 9e plaats      
20.00 uur 5e poule 1:Gere of nie  - 5e poule 2: Cheers 15 - 9.  
             
             
Donderdag 30 juni                        wedstrijd om de 11e plaats      Uitslag
19.00 uur 6e poul 1:Nip Nip e.d. Maatjes - 6e poule 2: Wildse Hut    15- 4
             
                                           wedstrijd om de 5e plaats      
20.00 uur 3e poule 1:Bosch v Wanrooy - 3e poule 2: Tuin en Kunstgras  12-8
             
 Dinsdag   5 juli                               wedstrijd om de 7e plaats      
18.45 uur 4e poule 1: Jagers Isolatie - 4e poule 2: Akkerfietje    11- 12
             
                                               kruisfinale      
19.45 uur 1e poule 2:Verstegen Girls - 2e poule 1: Tielemans Hekwerk    6-7 
             
                                                kruisfinale      
20.45 uur 1e poule 1: Van der Valk  - 2e poule 2: Verstegen Boys   6 - 7.
             
                                                                                  Vrijdag 8 juli      
                                                     Finale      
19.00 uur   Tielemans Hekwerk        -    Verstegen Boys   12 - 7.
             
                              troostfinale      
20.00 uur          Verstegen Girls         -    Van Der Valk      17 - 9.
             
Eindstand Zomerdijk 4x4 met boarding 2016  
             
                        Team          
1   Tielemans Hekwerk          
2   Verstegen Boys          
3   Verstegen Girls          
4   Van der Valk          
5   Bosch van Wanrooy          
6   Tuin en kunstgras          
7   Akkerfietje          
8   Jagers Isolatie          
9   Gere of Nie          
10   Cheers          
11   Nip Nip en de Maatjes          
12   De  Wildse Hut          

 



Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks
Fotoalbum