/home/sportin04/domains/sportinnuland.nl/public_html
Sport in Nuland

uitslagen

Zomerdijk 4x4 met boarding 2015


Dinsdag 26 mei

 

 

 

 uitslag

19.00 uur

Akkerfietje

-

Gere of Nie

15 – 16

20.00 uur

Wildse hut

-

Bierpinguins

 6 – 11

 

 

 

 

 

Woensdag 27 mei

 

 

 

 

19.00 uur

Cheers

-

Dorsvlegel

 7 – 12

20.00 uur

Van der Valk

-

Bosch van Wanrooy

12 – 18

 

 

 

 

 

Donderdag 28 mei

 

 

 

 

19.00 uur

Tielemans Hekwerk

-

Verstegen Men

  7 – 13

20.00 uur

Verstegen Boys

-

Jagers Isolatie

10 – 9

 

 

 

 

 

Maandag 1 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Verstegen Boys

-

Van der Valk

10 – 13

20.00 uur

Akkerfietje

-

Jagers Isolatie

13 – 23

 

 

 

 

 

Dinsdag 2 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Gere of Nie

-

Bosch van Wanrooy

 8 – 10

20.00 uur

Wildse hut

-

Tielemans Hekwerk

 5 – 26

 

 

 

 

 

Woensdag 3 juni

 

 

 

 

20.00 uur

Vostre

-

Cheers

13 – 9

 

 

 

 

 

Donderdag 4 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Van der Valk

-

Akkerfietje

15 – 11

20.00 uur

Dorsvlegel

-

Verstegen Men

  9 – 8

 

 

 

 

 

Maandag 8 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Bierpinguins

-

Vostre

16 – 11

20.00 uur

Cheers

-

Tielemans Hekwerk

  9 – 28

 

 

 

 

 

Dinsdag 9 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Verstegen Boys

-

Gere of Nie

11 – 6

20.00 uur

Verstegen Men

-

Wildse hut

19 – 7

 

 

 

 

 

Woensdag 10  juni

 

 

 

 

19.00 uur

Bierpinguins

-

Dorsvlegel

10 – 11

20.00 uur

Van der Valk

-

Jagers Isolatie

18 – 10

 

 

 

 

 

Donderdag 11 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Verstegen Men

-

Vostre

22 - 10

20.00 uur

Akkerfietje

-

Verstegen Boys

 9 -  17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 13  juni

 

 

 

 

17.00 uur

Bosch van Wanrooy

-

Nip Nip en de maatjes

11 – 10

18.00 uur

Bierpinguins

-

Tielemans Hekwerk

  7 – 21

 

 

 

 

 

Dinsdag 16 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Gere of Nie

-

Van der Valk

   8 – 16

20.00 uur

Dorsvlegel

-

Wildse hut

 21 – 4

 

 

 

 

 

Woensdag 17 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Bierpinguins

-

Verstegen Men

  8 – 19

20.00 uur

Bosch van Wanrooy

-

Verstegen Boys

  6 – 12

 

 

 

 

 

Donderdag 18 juni

 

 

 

 

18.30 uur

Jagers Isolatie

-

Gere of Nie

10 – 14

19.30 uur

Akkerfietje

-

Nip Nip en de maatjes

19 – 9

20.30 uur

Wildse hut

-

Vostre

 7 – 18

 

 

 

 

 

Zaterdag 20 juni

 

 

 

 

15.00 uur

Nip Nip en de Maatjes

-

Jagers Isolatie

 8 – 14

 

 

 

 

 

Dinsdag  23 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Van der Valk

-

Nip Nip en de Maatjes

24 – 10

20.00 uur

Cheers

-

Bierpinguins

11 - 11

 

 

 

 

 

Woensdag 24 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Gere of Nie

-

Nip Nip en de maatjes

  8 – 8

20.00 uur

Bosch van Wanrooy

-

Jagers Isolatie

11 – 8

 

 

 

 

 

Donderdag 25 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Vostre

-

Tielemans Hekwerk

  7 – 13

20.00 uur

Cheers

-

Wildse hut

13 – 7

 

 

 

 

 

Maandag 29 juni

 

 

 

 

19.00 uur

Nip Nip en de Maatjes

-

Verstegen Boys

   6 – 21

20.00 uur

Dorsvlegel

-

Vostre

 11 – 7

 

 

 

 

 

Dinsdag 30 juni

 

 

 

 

18.30 uur

Tielemans Hekwerk

-

Dorsvlegel

12 – 7

19.30 uur

Akkerfietje

-

Bosch van Wanrooy

10 – 19

20.30 uur

Cheers

-

Verstegen Men

10 - 19

 

 

 

 

 

Woensdag 1 juli

Kruis finale

 

Kruisfinale

 

20.00 uur

Tielemans Hekwerk

-

Van Der Valk

11 – 7

21.00 uur

Verstegen Boys

-

Verstegen Men

12 - 7

 

 

 

 

 

Vrijdag 3 juli

 Troost Finale

 

 

 

20.00 uur

  Van Der Valk

-

Verstegen Men

18 - 17

 

 

 

 

 

 

Finale

 

 

 

21.00 uur

  Tielemans Hekwerk

-

Verstegen Boys

15 – 7

 

 

 

 

 


Zomerdijk 4x4 met boarding 2015  de Eindstand

 

               Team

1

Tielemans Hekwerk

2

Verstegen Boys

3

Van Der Valk

4

Verstegen Men

5

Dorsvlegel

6

Bosch van Wanrooy

7

Gere of Nie

8

Bierpinquins

9

Jagers Isolatie

10

Vostre

11

Cheers

12

Akkerfietje

13

Nip Nip en de Maatjes

14

De wildse Hut






Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks
Fotoalbum