/home/sportin04/domains/sportinnuland.nl/public_html
Sport in Nuland

Editie 2018

       Zomerdijk  4x4 met boarding 2018
                          standen poule 1 en 2                              
                                                Poule 1      
 
               Team   wed punt Dpv Dpt  +/-
1 TIELEMANS HEKWERK 1 6 12 76 31 45
2 BOSCH VAN WANROOY 5 9 88 29 59
3 MOVE 2B FIT 6 8 75 57 18
4 AKKERFIETJE 5 6 58 49 9
5 JAGERS ISOLATIE 6 4 52 51 1
6 WILDSE HUT 6 3 32 73 -41
7 AUTORIJSCHOOL E.v.WEERT 5 2 37 54 -17
8 LA LUZ ROJA 5 0 31 105 -74
           
                                                Poule 2      
 
               Team   wed punt. Dpv Dpt  +/-
1 VAN DER VALK 6 12 112 45 67
2 VERSTEGEN BOYS 5 8 63 28 35
3 TUIN EN KUNSTGRAS 6 8 53 55 -2
4 GERE OF NIE 4 4 37 44 -7
5 MOMMERSTEEG  HOUTBOUW 5 4 38 54 -16
6 CHEERS 6 4 44 77 -33
7 PINTERNATIONALS 5 1 25 43 -18
8 TIELEMANSHEKWERK 2 5 1 31 57 -26
           
Dinsdag 29 mei           uitslag
18.45 uur La Luz Roja - Akkerfietje    7 - 21 
19.35 uur Cheers - Tuin en kunstgras  7 - 12 
Woensdag 30 mei            
18.45 uur Autorijschool E. v. Weert - Bosch van Wanrooy  6 - 21 
19.35 uur Tuin en Kunstgras - Gere of Nie    12 - 4 
Donderdag 31 mei            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Wildse Hut    10 - 4 
Maandag 4 juni            
19.00 uur Move 2b Fit  - Jagers Isolatie    13 - 8 
19.50 uur Van der Valk   - Gere of Nie    19 - 14 
20.25 uur Verstegen Boys  -  Cheers    18 - 6 
Dinsdag 5 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Akkerfietje    13 - 6 
19.35 uur Mommersteeg Houtbouw - Tuin en Kunstgras    5 - 6 
Woensdag 6 juni            
18.45 uur Move 2b Fit - Bosch van Wanrooy  9 - 9 
19.35 uur La Luz Roja - Wildse Hut    8 - 9 
20.25 uur Tielemans Hekwerk 2 - Pinternationals  6 - 6 
Donderdag 7 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Autorijschool E. v.Weert  10 - 7 
19.35 uur Akkerfietje - Jagers Isolatie      9 - 7 
20.25 uur Mommersteeg Houtbouw - Cheers    13 - 7
Zaterdag 9 juni            
15.20 uur Tielemans Hekwerk 2 - Van Der Valk     5-19
16.10 uur Move 2b Fit - Autorijschool E. v.Weert  10 - 8
Maandag 11 juni            
18.45 uur Van Der Valk - Mommersteeg Houtbouw  18-6
19.35 uur Verstegen Boys - Tuin en Kunstgras  11-3
20.25 uur Tielemans Hekwerk 2 - Gere of Nie     9-17
Dinsdag 12 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Jagers Isolatie    11-4
19.35 uur Wildse Hut - Akkerfietje    9-9
20.25 uur Pinternationals - Cheers    5-6
Woensdag 13 juni            
18.45 uur La Luz Roja - Bosch van Wanrooy    3-29
19.35 uur Mommersteeg Houtbouw - Verstegen Boys    3-19
20.25 uur Van Der Valk - Tuin en Kunstgras   23-7 
Donderdag 14 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Move 2b Fit    10-6
19.35 uur Wildse Hut - Jagers Isolatie     3-16
20.25 uur Tielemans Hekwerk 2 - Cheers     5-8
Zaterdag 16 juni            
14.30 uur Verstegen Boys - Tielemans Hekwerk 2   7-6 
15.20 uur Wildse Hut - Autorijschool E. v.Weert       4-12
16.10 uur Pinternationals - Gere of Nie     5-7 
17.00 uur Bosch van Wanrooy - Jagers Isolatie     11-8
Maandag 18 juni            
18.45 uur la Luz Roja  -  Move 2b Fit      9-24 
19.35 uur Van der Valk  -  Verstegen Boys   10-8 
20.25 uur Pinternationals  -  Mommersteeg Houtbouw    4-11 
Woensdag 20 juni          
18.45 uur Autorijschool E. v.Weert - Jagers Isolatie      4-9 
19.35 uur Akkerfietje - Move 2b Fit     13-13 
20.25 uur Pinternationals - Tuin en Kunstgras    5-13
                 Donderdag 21 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - La Luz Roja       22-4 
19.35 uur Wildse Hut - Bosch van Wanrooy    3-18 
20.25 uur Van Der Valk - Cheers     23-5 
Maandag 25 juni            
18.45 uur Akkerfietje  -  Bosch van Wanrooy  
Dinsdag 26 juni            
18.45 uur Mommersteeg Houtbouw - Gere of Nie    
19.35 uur La Luz Roja - Jagers Isolatie    
20.25 uur Akkerfietje - Autorijschool E. v.Weert  
Woensdag 27 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Bosch van Wanrooy  
19.35 uur Wildse Hut - Move 2b Fit    
20.25 uur Tielemans Hekwerk 2 - Tuin en Kunstgras  
Donderdag 28juni            
18.45 uur La Luz Roja - Autorijschool E. v.Weert  
19.35 uur Van Der Valk - Pinternationals  
20.25 uur Verstegen Boys - Gere of Nie    
Maandag 2 juli            
18.45 uur Pinternationals - Verstegen Boys  
19.35 uur Tielemans Hekwerk 2 - Mommersteeg Houtbouw      
20.25 uur Cheers - Gere of Nie      
Dinsdag 3 juli               Kruisfinale                                                                   Kruisfinale  
19.00 uur                      1e poule 1 -                 2e poule 2      
20.00 uur                      1e poule 2 -                2e poule 1      
      Vrijdag 6 juli            
18.00 uur               Troostfinale -       Troostfinale      
             
             
18.50 uur                 Finale -             Finale  


Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks