/home/sportin04/domains/sportinnuland.nl/public_html
Sport in Nuland

Editie 2018

       Zomerdijk  4x4 met boarding 2018
                          standen poule 1 en 2                              
                                                Poule 1      
 
               Team   wed punt Dpv Dpt  +/-
1 TIELEMANS HEKWERK 1 7 14 89 39 50
2 BOSCH VAN WANROOY 7 11 106 49 57
3 MOVE 2B FIT 7 10 88 67 21
4 AKKERFIETJE 7 8 74 66 8
5 JAGERS ISOLATIE 7 6 69 55 14
6 AUTORIJSCHOOL E.v.WEERT 7 4 58 69 -11
7 WILDSE HUT 7 3 42 86 -44
8 LA LUZ ROJA 7 0 41 136 -95
           
                                                Poule 2      
 
               Team   wed punt. Dpv Dpt  +/-
1 VAN DER VALK 7 14 131 51 80
2 VERSTEGEN BOYS 7 10 88 41 47
3 GERE OF NIE 7 10 71 61 10
4 TUIN EN KUNSTGRAS 7 10 69 63 6
5 MOMMERSTEEG  HOUTBOUW 7 6 53 75 -22
6 CHEERS 7 4 48 89 -41
7 TIELEMANSHEKWERK 2 7 1 47 83 -36
8 PINTERNATIONALS 7 1 35 79 -44
           
             
Dinsdag 29 mei           uitslag
18.45 uur La Luz Roja - Akkerfietje    7 - 21 
19.35 uur Cheers - Tuin en kunstgras  7 - 12 
Woensdag 30 mei            
18.45 uur Autorijschool E. v. Weert - Bosch van Wanrooy  6 - 21 
19.35 uur Tuin en Kunstgras - Gere of Nie    12 - 4 
Donderdag 31 mei            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Wildse Hut    10 - 4 
Maandag 4 juni            
19.00 uur Move 2b Fit  - Jagers Isolatie    13 - 8 
19.50 uur Van der Valk   - Gere of Nie    19 - 14 
20.25 uur Verstegen Boys  -  Cheers    18 - 6 
Dinsdag 5 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Akkerfietje    13 - 6 
19.35 uur Mommersteeg Houtbouw - Tuin en Kunstgras    5 - 6 
Woensdag 6 juni            
18.45 uur Move 2b Fit - Bosch van Wanrooy  9 - 9 
19.35 uur La Luz Roja - Wildse Hut    8 - 9 
20.25 uur Tielemans Hekwerk 2 - Pinternationals  6 - 6 
Donderdag 7 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Autorijschool E. v.Weert  10 - 7 
19.35 uur Akkerfietje - Jagers Isolatie      9 - 7 
20.25 uur Mommersteeg Houtbouw - Cheers    13 - 7
Zaterdag 9 juni            
15.20 uur Tielemans Hekwerk 2 - Van Der Valk    5-19 
16.10 uur Move 2b Fit - Autorijschool E. v.Weert  10-8 
Maandag 11 juni            
18.45 uur Van Der Valk - Mommersteeg Houtbouw  18-6 
19.35 uur Verstegen Boys - Tuin en Kunstgras  11-3 
20.25 uur Tielemans Hekwerk 2 - Gere of Nie     9-17 
Dinsdag 12 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Jagers Isolatie    11-4 
19.35 uur Wildse Hut - Akkerfietje     9-9 
20.25 uur Pinternationals - Cheers     5-6 
Woensdag 13 juni            
18.45 uur La Luz Roja - Bosch van Wanrooy   3-29 
19.35 uur Mommersteeg Houtbouw - Verstegen Boys   3-19 
20.25 uur Van Der Valk - Tuin en Kunstgras  23-7
Donderdag 14 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Move 2b Fit    10-6 
19.35 uur Wildse Hut - Jagers Isolatie     3-16 
20.25 uur Tielemans Hekwerk 2 - Cheers     5-8
Zaterdag 16 juni            
14.30 uur Verstegen Boys - Tielemans Hekwerk 2   7-6 
15.20 uur Wildse Hut - Autorijschool E. v.Weert       4-12
16.10 uur Pinternationals - Gere of Nie     5-7 
17.00 uur Bosch van Wanrooy - Jagers Isolatie    11-8 
Maandag 18 juni            
18.45 uur la Luz Roja  -  Move 2b Fit     9-24 
19.35 uur Van der Valk  -  Verstegen Boys  10-8 
20.25 uur Pinternationals  -  Mommersteeg Houtbouw   4-11 
Woensdag 20 juni          
18.45 uur Autorijschool E. v.Weert - Jagers Isolatie     4-9 
19.35 uur Akkerfietje - Move 2b Fit    13-13
20.25 uur Pinternationals - Tuin en Kunstgras   5-13 
                 Donderdag 21 juni            
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - La Luz Roja      22-4
19.35 uur Wildse Hut - Bosch van Wanrooy   3-18 
20.25 uur Van Der Valk - Cheers    23-5 
Maandag 25 juni            
18.45 uur Akkerfietje  -  Bosch van Wanrooy   7-10 
Dinsdag 26 juni            
18.45 uur Mommersteeg Houtbouw - Gere of Nie     5-13 
19.35 uur La Luz Roja - Jagers Isolatie     4-17 
20.25 uur Akkerfietje - Autorijschool E. v.Weert   9-7 
Woensdag 27 juni          
18.45 uur Tielemans Hekwerk 1 - Bosch van Wanrooy  13-8 
19.35 uur Wildse Hut - Move 2b Fit    10-13 
20.25 uur Tielemans Hekwerk 2 - Tuin en Kunstgras   8-16 
Donderdag 28juni            
18.45 uur La Luz Roja - Autorijschool E. v.Weert   6-14 
19.35 uur Van Der Valk - Pinternationals  19-6 
20.25 uur Verstegen Boys - Gere of Nie     8-9 
Maandag 2 juli            
18.45 uur Pinternationals - Verstegen Boys   4-17 
19.35 uur Tielemans Hekwerk 2 - Mommersteeg Houtbouw   8-10 
20.25 uur Cheers - Gere of Nie       4-12 
Dinsdag 3 juli               Kruisfinale                                                                   Kruisfinale  
19.00 uur Tielemanshekwerk 1 - Verstegen Boys   7-4 
20.00 uur Van Der Valk - Bosch van Wanrooy   7-5 
      Vrijdag 6 juli            
                                                  Troostfinale           
18.00 uur             Verstegen Boys      -  Bosch van Wanrooy  8-10 
             
                                                             Finale        
18.50 uur         Tielemans Hekwerk 1     -             Van Der Valk  11-11
                                          Van der Valk w.n.s.   5-6    
             
Eind stand Zomerdijk Bakvoetbal 2018    
1 = Van Der Valk          
2 = Tielemans Hekwerk 1          
3 = Bosch van Wanrooy          
4 = Verstegen Boys          
5  =  Move 2b Fit          
6  = Gere of Nie          
7  = Tuin en kunst gras          
8  = Akkerfietje          
9  = Jagers Isolatie          
10 = Mommersteeg Houtbouw          
11 = Autorijschool Erik van Weert          
12 = Cheers          
13 = Wildse Hut          
14 = Tielemans Hekwerk 2          
15 = Pinternatinals          
16 = La Luz Roja          
             


Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks